Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Izvēlies veselību!
Par grāmatu:

Grāmata, kura iedvesmo būt veselam.

Būt noteicējam pār savu dzīvi.

 

Mēdz sacīt, ka vesels cilvēks nejūt savu ķermeni.

Par veselu cilvēku uzskatāms arī tas, kurš soļo pa dzīvi viegli un droši.

Mēs taču katrs vēlamies būt vesels un laimīgs!

 

Par veselību un veselīgu dzīvesveidu ir izdots lērums literatūras. Esam informēti, ka veselību var uzturēt daudz dažādos veidos, piem., praktizēt jogu, ievērot kādu speciālu diētu, nodarboties ar kādu īpašu sporta veidu... apmeklēt masāžas salonus, pirtis, u.tml.

Ir ierasts, ka katra grāmata pārstāv konkrētu novirzienu, metodi vai reliģiju.

Informācijas klāstā ir viegli apjukt un zaudēt galveno pavedienu, jo katra prakse paredz aktīvu darbošanos konkrētā virzienā, bet diennaktī ir tikai 24 stundas. Kā visu paspēt, pa kuru laiku baudīt dzīvi?

 

Šī grāmata ir unikāla ar to, ka tajā apkopota autora personiskā pieredze, kas veidota 60 gadu garumā.

Grāmata ir pilna padomu, kā ar vienkāršiem paņēmieniem, pielietojot katram pieejamus līdzeļus, dzīvot veselīgi un laimīgi. Te jūs sastapsiet zināšanas par savu organismu iespējami vispilnīgākajā veidā.

 

Tūkstošiem gadu senas zināšanas (akupunktūra, masāža, pašiedvesma), kombinācijā ar mūsdienu zinātnēm (ķīmiju, bioloģiju, psiholoģiju, kvantu fiziku), veido savstarpēji saistītu un aptverošu pārskatu, kā pašu spēkiem izveidot SEVI, jeb dzivot ilgu, laimīgu un veselīgu dzīvi.

 

Autors pārliecinoši norāda, ka cilvēka organisms patiešām ir mikrokosmoss makrokosmosa ietvaros, ka viss uz šīs pasaules ir savstarpēji saistīts. Īpaši interesanta ir līdzība ar svēto trīsvienību – ķermeni, barību un garu, kas cita bez cita nespētu autonomi darboties.


Lasīt onlainā
  • 4.14 €


Gads: 2010
ISBN: 978-9984-35-585-6
Lpps: 248

Apgāda "Kontinents"
Reitings (5)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Laulību līgums
Laulību līgums Mišela Ričmonda reitings
Līga

Man vienmēr ir patikuši psiholoģiskie trilleri, jo tie dod garantiju tam, ka sižets būs spraigs un uzmanība tiks noturēta ilgā laika sprīdī. Mišelas Ričmondas romāns ''Laulību līgums'' ir tieši tāds. Romāns ievelk sevī ar intrigu par to, kas īsti ir Laulību līgums, ko pāris paraksta, uzskatot to par vienkārši joku, un, kā šis parakstītais papīrs izmaina viņu dzīves dažu nedēļu laikā. Man, personīgi, ir grūti iedomāties, ka kaut kas tāds būtu iespējams reālajā dzīvē, jo līgums ir skarbs. Piemēram, ja netiek uzdāvināta dāvana otrai pusītei noteiktajā dienā, cilvēks tiek sodīts ar cietumu. Bet tieši tas nereālais ‘’ka tā var būt’’, izraisa vislielāko interesi. Džeiks grāmatā tiek iepazīstināts kā psihoterapeits, kurš ir spontāns un rīkojas mirkļu uzplūdā. Savukārt, Elisa ir juriste, kurai patīk ļauties piedzīvojumiem, un arī parakstītais laulību līgums liek viņai to uztvert kā jaunu izaicinājumu. Abu atsevišķie raksturi strauji vijas cauri visam grāmatas sižetam, liekot katru iepazīt tuvāk pavisam no citas puses. Arī romāna nobeigums ir pēkšņs, dodot laiku lasītājam domāt līdz un pamazām izdomāt scenāriju, kā galu galā romāns beigsies. Grāmatu ir viegli lasīt, jo tā ir sadalīta īsās nodaļās, līdz ar to, uzmanība tiek noturēta un nav sajūta, ka nodaļa ‘’velkas’’ mūžīgi. Psiholoģisko trilleru cienītājiem romāns patiks!

Partneri