Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Izvēlies veselību!
Par grāmatu:

Grāmata, kura iedvesmo būt veselam.

Būt noteicējam pār savu dzīvi.

 

Mēdz sacīt, ka vesels cilvēks nejūt savu ķermeni.

Par veselu cilvēku uzskatāms arī tas, kurš soļo pa dzīvi viegli un droši.

Mēs taču katrs vēlamies būt vesels un laimīgs!

 

Par veselību un veselīgu dzīvesveidu ir izdots lērums literatūras. Esam informēti, ka veselību var uzturēt daudz dažādos veidos, piem., praktizēt jogu, ievērot kādu speciālu diētu, nodarboties ar kādu īpašu sporta veidu... apmeklēt masāžas salonus, pirtis, u.tml.

Ir ierasts, ka katra grāmata pārstāv konkrētu novirzienu, metodi vai reliģiju.

Informācijas klāstā ir viegli apjukt un zaudēt galveno pavedienu, jo katra prakse paredz aktīvu darbošanos konkrētā virzienā, bet diennaktī ir tikai 24 stundas. Kā visu paspēt, pa kuru laiku baudīt dzīvi?

 

Šī grāmata ir unikāla ar to, ka tajā apkopota autora personiskā pieredze, kas veidota 60 gadu garumā.

Grāmata ir pilna padomu, kā ar vienkāršiem paņēmieniem, pielietojot katram pieejamus līdzeļus, dzīvot veselīgi un laimīgi. Te jūs sastapsiet zināšanas par savu organismu iespējami vispilnīgākajā veidā.

 

Tūkstošiem gadu senas zināšanas (akupunktūra, masāža, pašiedvesma), kombinācijā ar mūsdienu zinātnēm (ķīmiju, bioloģiju, psiholoģiju, kvantu fiziku), veido savstarpēji saistītu un aptverošu pārskatu, kā pašu spēkiem izveidot SEVI, jeb dzivot ilgu, laimīgu un veselīgu dzīvi.

 

Autors pārliecinoši norāda, ka cilvēka organisms patiešām ir mikrokosmoss makrokosmosa ietvaros, ka viss uz šīs pasaules ir savstarpēji saistīts. Īpaši interesanta ir līdzība ar svēto trīsvienību – ķermeni, barību un garu, kas cita bez cita nespētu autonomi darboties.


Lasīt onlainā
  • 4.14 €


Gads: 2010
ISBN: 978-9984-35-585-6
Lpps: 248

Apgāda "Kontinents"
Reitings (5)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Mikimoto pērles
Mikimoto pērles J P Delaney reitings
Līga

Grāmata ir ne tikai 2017. gada hīts psiholoģisko trilleru vidū, bet arī jau top filmas veidolā uz lielajiem ekrāniem. Es sāku lasīt šo grāmatu, un man ļoti ātri tapa skaidrs, kāpēc šis romāns ir ieguvis tik lielu lasītāju atsaucību. Ļoti eleganta lasāmviela. Lasot šo grāmatu, nekad nejutos garlaikota. Romāns uzturēja intrigu, līdz ar to grāmata ievilka sevī un neļāva novērst uzmanību uz kaut ko citu. Grāmata ir ļoti savdabīga, jo tajā vienlaikus lasītājs seko līdz pagātnei un tagadnei - meistarīgi tiek savīts stāsts par meiteni, kas agrāk dzīvoja Folgeitstrītas 1. numurā un meiteni, kura tur dzīvo tagad. Vispār, interesanti, bet visa romāna gaitā, šī māja ir visu notikumu epicentrā – visi ievērojamākie notikumi notiek tieši tur – gan iepazīšanās, gan konflikti, gan slepkavība. Tāpat arī visa romāna garumā, cauri vijas jautājums – kurš ir nogalinājis meiteni no pagātnes - Emmu, un vai tas pats liktenis sagaida arī mājas jauno iemītnieci - Džeinu? Vai iespējams, ka vainīgs ir mājas saimnieks un Džeinas jaunais mīļotais – Edvards? Tieši neziņa par to, kas sagaida nākamajā nodaļā, ļauj justies kā izmeklētājam, un sekot līdzi notikumu attīstībai, pašam domājot līdzi. Grāmatu iesaku lasītājiem, kam patīk spraigs sižets un negaidītas beigas.

Partneri