Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Akmeņus mīlot
Par grāmatu:

Tobiass Hills – svaiga balss literatūrā – talantīgs stāstnieks īpaši dzīvi ataino dārgakmeņu fascinējošos likteņus. Vēsturiskus faktus izveicīgi kombinējot ar strauju sižetu un nerimstošu intrigu, autors padara romānu izsmalcinātu, – tas vienlaikus izaicina un izglīto.
Lielbritānijas autors Tobiass Hills publicējis trīs apbalvotus dzejas krājumus, tostarp saņēmis prestižo daiļliteratūras PEN/Macmillan Award balvu.

Kopš seniem laikiem dārglietas ir cieši saistītas ar pasaules bagātajiem un varenajiem. Karalienes Elizabetes I rotaslieta – Trīs brāļu piespraude, kuras dārgakmeņu apjoms un vērtība pārsteidz ikvienu senlietu kolekcionāru, savieno vairāku cilvēku likteņus neticamā rēbusā.
Aptverot divus kontinentus un sešas valstis, stāsts seko trim ļoti dažādiem cilvēkiem, kurus vieno kopīgs mērķis un kaislība uz leģendārajiem akmeņiem.


Meistarīgi pretstatījumi, pievilcīgas vēsturiskas detaļas un eksotiski ceļojumi izcilajā stāstā par leģendāriem dārgakmeņiem. Hills vislabākajā iespējamā veidā iepludina vēsturi mūsdienās.
Publishers Weekly

  • 5.04 €


Gads: 2013
ISBN: 978-9984-35-634-1
Lpps: 464

Apgāda "Kontinents"
Reitings (2)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Mirušajiem pa pēdām
Mirušajiem pa pēdām Pīters Džeimss reitings
Lilita

Vēlējos labot Jūsu apgalvojumu: "Šis ir otrais Latvijā izdotais romāns sērijā par detektīvu Roju Greisu, kuru lasītājs iepazinis Pītera Džeimsa romānā Nāvējoši dzīvs" Šis ir ceturtais Latvijā latviešu valodā izdotais Pītera Džeimsa romāns. 1) "Partenri", izd. Kontinents, 2006 2) "Slepkavība tiešaraidē", izd. Kontinents, 2006 3) "Navējoši dzīvs", izd. Kontinets, 2014 4) un nu "Mirušajiem pa pēdām" .... :)

Partneri