Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Izaicinājums
Par grāmatu:

Ģeniāls ļaundaris, kas neatstāj pēdas. Viņš aplaupa bankas un nekad nekļūdās. Neatstāj pierādījumus un dzīvus lieciniekus. Netaupa pat sievietes un bērnus, ja tādi gadās ceļā...
 
Van Dorna detektīvaģentūras izcilākais izmeklētājs. Ķert noziedzniekus ir viņa aicinājums, viņš to nedara atalgojuma dēļ – naudas viņam netrūkst. Nekad nav zaudējis cīņā pret noziedzniekiem.
 
 
Abi unikālie vīrieši ir metuši viens otram nenoraidāmu izaicinājumu.
1906. gadā aplaupītas 16 bankas, nogalināti vairāk nekā 40 nevainīgi liecinieki. Ja ir kāds, kas spētu stāties pretī aukstasinīgajam Miesniekbandītam, tad tas ir Van Dorna detektīvaģentūras izcilākais prāts Aizaks Bells.
 
 
Klaivs Kaslers ir dēku trilleru un piedzīvojuma žanra grands, viņa vārds ir ekvivalents spriedzes un piedzīvojumu klasikai. Zemūdens arheologa pieredzes un rakstnieka meistarības rezultātā tapis žilbinošs sižets. Satriecošas vēsturiskas ainas, postoša zemestrīce Sanfrancisko, un tam pāri – divu neuzveicamu pretinieku duelis, kurā satiekas zinātne, intuīcija un dedukcija ar meistarīgu, aukstasinīgu nežēlību.  
 
Klaiva Kaslera grāmatas tulkotas vairāk nekā 40 valodās, vairāk nekā 100 valstīs, un viņa cienītāju vidū ir vismaz 125 miljoni lasītāju.
 

  • 3.99 €


Gads: 2008
ISBN: 978-9984-35-377-7
Lpps: 400

Apgāda "Kontinents"
Reitings (4)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Lasīju un prognozēju. Pavērsiens. Atkal lasīju un veidoju jau citas prognozes. Romāns interesants, pilns ar pavērsieniem. http://domgraudi.blogspot.com/2017/11/izaicinajums-klaivs-kaslers.html

  • anatolijs

    Aizraujošs spriedzes gabals kas ir pelnījis daudz lielāku popularitāti.

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Rekomendējam

GREJS E L Džeimsa
reitings

Partneri