Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Nāvējoši dzīvs
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojis Uldis Šēns, vāka dizains Artūrs Zariņš, 544 lpp.

 

Trīs slepkavības. Viens aizdomās turamais. Neviena pierādījuma.

Naktī, kad Braiena Bišopa sieva tika noslepkavota, pats Bišops sešdesmit jūdžu attālumā savā dzīvoklī gulēja gultā. Vismaz tā šķiet detektīvam Rojam Greisam, kuram uztic izmeklēt skaistās, jaunās Braitonas augstākās sabiedrības dāmas Keitijas Bišopas slepkavību... Drīz vien Greiss ir spiests secināt, ka Bišops paveicis neiespējamo – atradies divās vietās vienlaikus.

 

Vai kāds uzdodas par viņu? Vai arī viņš ir ļoti gudrs melis? Pūlēdamies atklāt, kas slēpjas aiz Bišopu ārēji respektablās dzīves fasādes, Greiss drīz noprot, ka ne viss ir tā, kā sākumā šķitis. Brīdī, kad izmeklētājs uzzina vairāk, viņa paša privātās pasaules vārīgā stabilitāte traucas pretī iznīcībai.

 

Godalgotais kriminālromānu rakstnieks Pīters Džeimss, ir arī vairāku filmu producents un scenāriju autors. Rakstnieka romāni ir pārtulkoti trīsdesmit valodās, un pēc trīs Pītera Džeimsa darbu motīviem ir uzņemtas filmas. Autors saņēmis varākus starptautiskus prestižus apbalvojumus, tostarp Krim-Blitz gada labākaā kriminālromānu autora balva, Prix Polar International un Le Grand prix de littérature.

 

Pīters Džeimss ir producējis vairākas filmas, to vidū arī filmu „Venēcijas tirgonis” ar Alu Pačīno, Džeremiju Aironsu un Džozefu Fiensu galvenajās lomās. Latvijā izdotiePītera Džeimsa romāni Partneris, Slepkavība tiešraidē, un citi, jau guvuši stabilu lasītāju atzinību.

 

Daudz trāpīgu dialogu, patīkamu tēlu un spilgtu epizodisku Braitonas nepatīkamākās puses parādību.

The Times

 

Kārtējais satriecošais Lielbritānijas viscienījamākā kriminālromānu autora darbs.

Daily Mirror

 

Šo grāmatu nav iespējams nolikt neizlasītu.

Daily Express

 

Patiešām lielisks darbs… Man ļoti patika!

Observer

 

 

  • 10.36 €


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-747-8
Lpps: 544

Apgāda "Kontinents"
Reitings (6)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Romānā ir labi pateikts: Tiekdamies nodarīt kādam pāri, nenogalini viņu - tas sāp tikai īsu laiku. Daudz labāk ir nogalināt to, kuru viņš mīl. Tas sāpēs mūžīgi. Lasīt ir ļoti interesanti. Romānā visu laiku tiek uzturēta spriedze un tiek izmeklēts, kurš ir vainīgais. Ja vainīgais ir miris, vai spoks var slepkavot? https://domgraudi.blogspot.com/2017/10/navejosi-dzivs-piters-dzeimss.html

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Atraitnes
Atraitnes Linda Laplante reitings
Maija

Lasīt romānu ir ļoti interesanti, jo var sekot līdzi tam, kā mainās pašas sievietes. http://domgraudi.blogspot.com/2019/02/atraitnes-linda-laplante.html

Partneri