Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Šarmantā vīrietī iemīlēties nedrīkst
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 640 lpp.

 

Tik daudz smieklu un tik daudz asaru. Tik sirsnīgi, tik dzīvi…

Šī grāmata spēj mainīt visu dzīvi.

Mail on Sunday

 

 

Daudzkārtējā Irish Book Award laureāte Meriana Kīza stāsta par svarīgākajām izvēlēm sievietes dzīvē un dara to ļoti pārliecinoši. Romāns ieguvis Īrijas populārāko grāmatu balvu Easons, un tam piešķirta Bord Gáis Energy godalga.

 

Četras ļoti atšķirīgas sievietes. Viens ārkārtīgi šarmants vīrietis. Un tumšs noslēpums, kas saista viņus visus… Kura gan zina, kāds patiesībā ir Padijs de Korsijs?

Visām četrām dāmām ziņa par harismātiskā politiķa precībām ir negaidīts pārsteigums. Lolai Deilijai ir pamatoti iemesli interesēties, kas ir Padija topošā sieva, jo viņa vairāk nekā gadu ir bijusi Padija draudzene un pavisam noteikti nav tā, kuru viņš precēs... Kas ir šī sieviete – laimīgā līgava, nākamā de Korsija kundze?

 

Jau ar savu pirmo romānu Meriana Kīza iemantojusi pasaules slavu. Šobrīd ir pārdots jau vairāk nekā 23 miljoni autores grāmatu. Viņas darbi tiek ekranizēti ne tikai Eiropā, bet arī Holivudā. Latvijā izdotais Merianas Kīzas romāns Kur laime mīt... ir atzinīgi novērtēts lasītāju vidū.

 

 

Ievelkoši jau no paša sākuma. Meistarīgi...

Daily Telegraph

 

Meriana atkal ir to paveikusi: šī romāna lasīšanu nav iespējams atlikt uz vēlāku laiku.

Daily Express

 

Lappuses lido kā vēja nestas līdz pat satriecošam noslēgumam.

Publishers Weekly

 

Vitāli, gudri un trāpīgi.

Lieliski lasāms, pilns sirsnības un smalka humora.

Bella

 

Neparedzami, pārgalvīgi jautri un smeldzīgi.

Eve

 

 

 

  • 5.04 €


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-751-5
Lpps: 640

Apgāda "Kontinents"
Reitings (17)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Evija

    Grāmata ļoti aizraujoša un uzrunājoša, patika, tas kā bija aprakstīta dažādu sieviešu dzīve, ko ietekmējis viens un tas pats vīrietis. Parādās sieviešu spēks, kad viņas spēj atrast kopīgu valodu un apvienoties!

  • Zane

    Es nespēju izlasīt šo grāmatu, tu kā iedziļinies viena personāža skata punktā, tevi pārmet pie cita personāža, no kura nav ne jausmas kādā sakarā ir iepīts tur. piekrītu tam, ka grāmata jau no paša sākuma ir uzrunājoša, bet tik pat ātri tas nobāl.

  • Maija Saulīte

    Šajā grāmatā apskatītā vardarbības tēma tik ļoti sasaucas ar šodien aktuālo tematu. V.Rudzīša populārais raksts pret reālo vardarbības vidi aiz bieziem aizkariem, slēptu no sabiedrības acīm. Tieši tik reālu to attēlo arī šīs grāmatas autore. Humora pilnā valoda un notikumi, kas ar romāna varonēm atgadās, padara lasīšanu līksmu un aizraujošu. Laba grāmata!

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Partneri