Kontinents.lv

Grāmatas apskate

20%
Šarmantā vīrietī iemīlēties nedrīkst
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 640 lpp.

 

Tik daudz smieklu un tik daudz asaru. Tik sirsnīgi, tik dzīvi…

Šī grāmata spēj mainīt visu dzīvi.

Mail on Sunday

 

 

Daudzkārtējā Irish Book Award laureāte Meriana Kīza stāsta par svarīgākajām izvēlēm sievietes dzīvē un dara to ļoti pārliecinoši. Romāns ieguvis Īrijas populārāko grāmatu balvu Easons, un tam piešķirta Bord Gáis Energy godalga.

 

Četras ļoti atšķirīgas sievietes. Viens ārkārtīgi šarmants vīrietis. Un tumšs noslēpums, kas saista viņus visus… Kura gan zina, kāds patiesībā ir Padijs de Korsijs?

Visām četrām dāmām ziņa par harismātiskā politiķa precībām ir negaidīts pārsteigums. Lolai Deilijai ir pamatoti iemesli interesēties, kas ir Padija topošā sieva, jo viņa vairāk nekā gadu ir bijusi Padija draudzene un pavisam noteikti nav tā, kuru viņš precēs... Kas ir šī sieviete – laimīgā līgava, nākamā de Korsija kundze?

 

Jau ar savu pirmo romānu Meriana Kīza iemantojusi pasaules slavu. Šobrīd ir pārdots jau vairāk nekā 23 miljoni autores grāmatu. Viņas darbi tiek ekranizēti ne tikai Eiropā, bet arī Holivudā. Latvijā izdotais Merianas Kīzas romāns Kur laime mīt... ir atzinīgi novērtēts lasītāju vidū.

 

 

Ievelkoši jau no paša sākuma. Meistarīgi...

Daily Telegraph

 

Meriana atkal ir to paveikusi: šī romāna lasīšanu nav iespējams atlikt uz vēlāku laiku.

Daily Express

 

Lappuses lido kā vēja nestas līdz pat satriecošam noslēgumam.

Publishers Weekly

 

Vitāli, gudri un trāpīgi.

Lieliski lasāms, pilns sirsnības un smalka humora.

Bella

 

Neparedzami, pārgalvīgi jautri un smeldzīgi.

Eve

 

 

 

 • Cena:
 • 6.00 €
 • Akcijas cena:
 • 4.80 €
 • Līdz akcijas beigām:


Gads: 2014
ISBN: 978-9984-35-751-5
Lpps: 640

Apgāda "Kontinents"
Reitings (17)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
 • Zane

  Es nespēju izlasīt šo grāmatu, tu kā iedziļinies viena personāža skata punktā, tevi pārmet pie cita personāža, no kura nav ne jausmas kādā sakarā ir iepīts tur. piekrītu tam, ka grāmata jau no paša sākuma ir uzrunājoša, bet tik pat ātri tas nobāl.

 • Maija Saulīte

  Šajā grāmatā apskatītā vardarbības tēma tik ļoti sasaucas ar šodien aktuālo tematu. V.Rudzīša populārais raksts pret reālo vardarbības vidi aiz bieziem aizkariem, slēptu no sabiedrības acīm. Tieši tik reālu to attēlo arī šīs grāmatas autore. Humora pilnā valoda un notikumi, kas ar romāna varonēm atgadās, padara lasīšanu līksmu un aizraujošu. Laba grāmata!

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Ticiet man
Ticiet man J P Delaney reitings
Līga

Interesanti, man šķiet, ka esmu noskatījusies kādu no Holivudas filmām, nevis izlasījusi grāmatu. J P Delaney romāns mani tik dziļi ievilka sevī, ka pat nepamanīju, kā aizrit minutes un stundas. Romāns bija spilgts, dzīvs un elpu aizraujošs! Ne velti iztēlojos to, kā ļoti labu filmu. Esmu lasījusi arī autora ''Mikimoto pērles'' un jāatzīst, ka rakstniekam piemīt savs rakstīšanas stils un tas nekur nepazūd arī tādā romānā kāds ir šis. Par ko ir stāsts? Klēra ir aktrise – gan dzīvē, gan uz skatuves. Viņa pelna naudu pievilinot precētus vīriešus un pēc tam tos nododot to sievām. Krāpniece ir Klēras otrais vārds, līdz brīdim, kad viņa sastop kādu sievieti, kura grib pārbaudīt savu vīru un krāpšanas plāns ieņem pavisam citu veidolu. Noslēpumainā sieviete mīklainos apstākļos tiek nogalināta un Klēra iesaistās šīs slepkavības atklāšanā, kur aizdomas sākumā visvairāk krīt uz sievietes vīru Patriku. Liela loma šai romāna tiek iedota Bodlēra dzejai, kura ir pietiekami šaušalīga un pervesa un slēpj norādes uz slepkavību, kas caurvij visu romānu. Arī pati Klēra glabā sevī apslēptas alkas, ilgas pēc kaut kā neikdienišķa, bet pēc kā tieši – tas lasītājam būs jāatklāj pašam. Visvairāk jau pārsteidz Klēras vēlme būt aktrisei un notēlot savu lomu izcili ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē. Tieši šī vēlme būs izšķirošā, lai atklātu, kuri ir Klēras sabiedrotie un kuri tādi nav. Visvairāk man patika, ka notikumi romānā norisinās viens pēc otra un nekas netiek vilkts garumā. Man nevienu brīdi nebija garlaicīgi un kā jau tas ar labām grāmatām notiek – es negribēju, lai tā tik ātri beidzas. Interesanti, ka grāmatā bija brīži, kur man skaļi aizrāvās elpa un blakussēdošie jautāja, vai man viss ir kārtībā. Protams, ka viss bija kārtībā – tikai autoram ļoti patīk spēlēties ar savu lasītāju un to pārsteigt visnegaidītākajos brīžos! Iesaku šo grāmatu psiholoģisko trilleru faniem un iesaku arī to lasīt tad, kad neko citu nav paredzēts darīt, jo saku jums atklāti – no grāmatas atrauties nav iespējams!

Partneri