Kontinents.lv

Grāmatas apskate

20%
Troņa cena.  Māsu greju liktenis
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Diāna Smilga, vāka dizains Atrūrs Zariņš, 448 lpp.

 

Īstas princeses dzīvē ir kaut kas vairāk, ne tikai tiāras un labās krustmātes, kas pārvērš sārtu kleitu par zilu. Renesanses laika sieviešu spēks un izturība ir apbrīnojama parādība.

 

Laikmetā, kad pats svarīgākais bija laist pasaulē dēlus un karalieņu likteni noteica viņu bērnu dzimums, šīs trīs karaliskās Tjūdoru dzimtas meitenes bija atkarīgas no savu vecāku bīstamajām iegribām. Viņi lika uz spēles savu meitu dzīvību, lai apmierinātu savu nevaldāmo godkāri.

Karaļa Henrija VIII valdīšanas laikā pieļautie varas paņēmieni ir leģendāri vēl mūsdienās. Pēc tam, kad sešpadsmit gadīgā Džeina Greja pavada Anglijas tronī deviņas dienas, trīs māsu dzīve tiek ierauta Tjūdoru galma izdzīvošanas spēlēs uz visiem laikiem.

 

 

Ellas Mārčas Čeisas rakstnieces talants ir neapšaubāms. Romāns Karalienes nerrs ir piesaistījis lasītāju uzmanību un autorei Latvijā šobrīd ir visai prāvs fanu pulks.

 

Pateicoties Ellas Mārčas Čeisas prasmei, trīs māsas Grejas atdzīvojas šajā romānā, kas attēlo viņu centienus izdzīvot naidīgajā Tjūdoru galma vidē – pasaulē, kas ļoti talantīgi iezīmēta šajā aizraujošajā grāmatā.

Keita Emersone, rakstniece

 

 

Ella Mārča Čeisa, Tjūdoru vēstures pazinēja, ir savērpusi ārkārtīgi interesantu romānu par māsām Grejām – ļoti aizraujošām un traģiskām būtnēm.

– Dž. Dž. Maiers, rakstnieks

 

Vairāk lasiet Ivitas blogā: Ella Mārča Čeisa "Troņa cena. Māsu Greju liktenis".

  • Cena:
  • 10.64 €
  • Akcijas cena:
  • 8.51 €
  • Līdz akcijas beigām:


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-785-0
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (4)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Atriebes impērija
Atriebes impērija Kristīna Doda reitings
Maija

Ieskats apbrīnojami stipras sievietes izmaiņās. Romānā viņa bija parādīta kā izcila varone, kura gatava cīnīties nevis grimt purvā un iznīkt. Viņa izvēlas pati savu ceļu nevis izmanto viņai piedāvāto ceļu. https://domgraudi.blogspot.com/2019/03/atriebes-imperija-kristina-doda.html

Partneri