Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Aizmirstības kanēļa smarža
Par grāmatu:

Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

 

 

Neticami skaists mīlasstāsts mūža garumā.

Marie Claire

 

Trīsdesmit sešus gadus vecajai Houpai pienākuši grūti laiki. Mūžībā aiziet māte, Houpu atstāj vīrs, ir sarežģījušās attiecības ar meitu, un viņas mīļotā vecmāmiņa smagas slimības dēļ pamazām zaudē atmiņu. Sapratusi, ka savu vairāk nekā pusgadsimtu glabāto noslēpumu nevar paņemt līdzi kapā, vecmāmiņa lūdz Houpu doties uz Parīzi. Tā iesākas Houpas iepazīšanās ar savas ģimenes vēsturi...

 

Ceļojumā cauri laikiem un paaudzēm par ceļa zvaigzni Houpai kļūst ģimenes mantojums – kulinārijas noslēpumi, kuru priekšā atveras ne vien durvis, bet arī svešu cilvēku sirdis. Pa sīkam graudiņam vien atklājas neticami skaists mīlasstāsts mūža garumā. Mīlestība, kas pārdzīvojusi kara šausmas un nāvi.

 

 

Kristīnas Hārmelas grāmatas ir sarakstītas ar tik visaptverošu sirsnību, ka stāsta varoņi paliek ar mums vēl ilgi pēc grāmatas izlasīšanas.

Emīlija Gifina

 

Aizkustinošais stāsts, pilns ticības un cerības, atgādina par to, ka mūsu darbi atsaucas nākamajās paaudzēs...

Cosmopolitan

 

Kristīnas romānos ir daudz sirds un dvēseles. Viņa savus stāstus pasniedz apbrīnojami reālistiski, brīžam liekot aizmirst, ka lasi grāmatu.

She Knows Book Lounge

 

 

Kristīna Hārmela – vairāku populāru romānu autore – ir žurnāliste. Regulāri raksta žurnāliem Woman`s Day, Ladies`Home Journal, American Way un daudziem citiem izdevumiem.

 

 

 

 

  • 10.64 €


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-795-9
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (13)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Zane

    Ļoti skaista grāmata.

  • Līga

    Šarmanta, bruvīga, brīnisķīga, neatkārtojama, smaržīga un garšīga! Paldies par tulkojumu!

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Laulību līgums
Laulību līgums Mišela Ričmonda reitings
Maija

Iespēja pārdomāt, kas ir laulība mūsu sabiedrībā. http://domgraudi.blogspot.com/2017/06/laulibu-ligums-ricmonda-misela.html

Partneri