Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Jūtas, stiprākas par nāvi
Par grāmatu:

No franču valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 384 lpp.

 

 

Marks Levī ir viens no populārākajiem mūsdienu franču rakstniekiem, nepārspēts sentimentālā romāna meistars, kura darbi tulkoti 48 valodās. Autors sarakstījis 15 romānus, kas pārdoti vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru visā pasaulē. Stīvens Spīlbergs par diviem miljoniem dolāru iegādājies Marka Levī romāna ekranizācijas tiesības.

 

 

Bombejas lidosta, 1966. gada 23. janvāris, trīs naktī. Pēdējie Air India simt pirmā reisa pasažieri šķērso skrejceļu un iekāpj lidmašīnā Boeing 707… 24. janvārī lidmašīna veselu minūti kā nekustīgs punkts ir redzama dispečera ekrānā, bet pulksten septiņos un divās minūtēs tā pēkšņi pagaist…

Endrū Stilmens, slavens laikraksta New York Times reportieris, satiek noslēpumainu svešinieci un, viņas saintriģēts, iesaistās kopīgos meklējumos, bet drīz vien nonāk dramatiskā situācijā.

 

 

Miljoniem lasītāju mīlēts, cienīts un pielūgts, pasaulslavenais autors Marks Levī valdzina lasītāju, kopā ar romāna varoņiem ļaujot izbaudīt negaidītu pavērsienu pilnu ceļojumu un lieliska detektīva intrigu.

 

 

Elpu aizraujošs spriedzes romāns.

Le Parisien

 

Noteikti jāizlasa!

La Dépêche du Midi

 

 

 

 

  • 4.50 €


Gads: 2015
ISBN: 978-9984-35-807-9
Lpps: 384

Apgāda "Kontinents"
Reitings (5)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Jānis Kaijaks

    Patīkama izklaide, līdzīgi kā skatoties Holivudas lielbudžeta grāvēju,- uz Oskariem nevelk, bet patērētā laika nav žēl. Interesanti gan spriedzes romānu cienītājiem, gan sentimentālākas literatūras cienītājām.

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Dārgumu medības
Dārgumu medības Džordžeta Heiere reitings
Pārsla

Darbība nenotiek taču mūsdienās! Tāpēc tēli kādam arī varētu likties panaivi un bērnišķīgi. Tomēr grāmata ir jautra, nebēdnīga un ar humora elementiem. Aizraujoši bezrūpīgs un pasakains piedzīvojums! Man ļoti patika šī grāmata!

Partneri