Kontinents.lv

Grāmatas apskate

20%
Bezdibeņa malā
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Liene Akmens, vāka dizains Dairis Hofmanis, 416 lpp.

 

Denijs Gudmens atdotu jebko, lai varētu samaksāt par savas vienīgās meitas izglītību privātskolā, tomēr parāds skolai ir lielāks par viņa iespējām to nomaksāt.

Iespēja un atrisinājums atnāk Tomasa Gelvina, meitas draudzenes tēva, personā. Tik šķietami viegli Denija kontā ieripo vajadzīgā summa. Nākamajā brīdī pie durvīm klauvē Narkotiku apkarošanas pārvalde… un skrējiens uz dzīvību un nāvi ir sācies.

 

Džozefs Fainders ir New York Times bestselleru autors, izcils talants psiholoģiskā trillera žanrā, sarakstījis desmit romānus. Latvijā iznākuši divi romāni: Ķīlnieks un Mednieka instinkts, kurš ieguvis starptautisku slavu un organizācijas Pasaules trilleru rakstnieku balvu par labāko romānu. Pēc Faindera romānu motīviem uzņemtas filmas.

 

Ieslēdzieties istabā ar šo romānu rokā un nenāciet ārā, iekams neesat izlasījis pēdējo rindiņu. Emocionāli piesātināts romāns ar absolūti nebijušu un meistarīgi savītu sižetu. Šī gada labākais trilleris. Man patika.

Liza Gārdnere

 

Džozefs Fainders allaž stāv pirmajās rindās. Šis romāns ir nācis gluži laikā, ļauj iepazīt mūsdienu sabiedrības iezīmes un turklāt ir neticami aizraujošs. Faindera rokās viena cilvēka cīņa uz dzīvību un nāvi kļūst par katra ceļu pie gaismas.

Maikls Konelijs

 

Kad esat nonācis šī meistarīgi uzbūvētā romāna lappušu dzinējspēka varā, jums nekas cits neatliek – ir jāļaujas lasīšanai.

Boston Globe

Aizraujoša grāmata, ko nav iespējams nolikt malā neizlasītu. Prasmīgi uzturēts temps un neparedzami sižeta pavērsieni.

Kirkus Reviews

Bezdibeņa malā patlaban ir labākais Džozefa Faindera romāns, un viņš ir izcilākais trilleru rakstnieks. Viņš ir meistars!
Associated Press

 

 

  • Cena:
  • 10.64 €
  • Akcijas cena:
  • 8.51 €
  • Līdz akcijas beigām:


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-813-0
Lpps: 416

Apgāda "Kontinents"
Reitings (8)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Rekomendējam

Bailes K. L. Teilore
reitings

Atsauksme

Visi skaistie meli
Visi skaistie meli Pīters Svonsons reitings
Līga

Pīters Svonsons ir leģenda. Jau viņa iepriekšējais darbs ''Līdz nāve mūs šķirs'' radīja baisas tirpas un nespēju atrauties no katras lappuses. Jaunais darbs ''Visi skaistie meli'' liek autoram arī šoreiz turpināt savu bestselleru uzvaras gājienu visā pasaulē. Romāns ir par galvenā varoņa Harija tēva nāvi, kas sākumā šķiet kā nelaimes gadījums, bet ar katru lappusi arvien vairāk sākt rasties aizdomas, ka tā ir slepkavība. Brīžiem, kad jau sāku nojaust par to, kurš varētu būt vainīgais, gribējās varoņus pabrīdināt, pateikt, lai uzmanās... Šī ir grāmata, kurai var dzīvot līdzi un izjust visus piedzīvojumus un pārdzīvojumus kopā ar varoņiem. Pīters Svonsons rada izcilu klātesamības efektu! Ar katru nodaļu lasītājs tiek iepazīstināts ar arvien jaunu varoni, kas varētu būt potenciālais slepkava, taču intriga tiek noturēta līdz pat romāna beigām, kas, starp citu, arī ir neparedzamas. Grāmatas nodaļas ir sadalītas divās daļās - ''toreiz'' un ''tagad''. Tas ļauj vieglāk izprast romāna norisi un iepazīt labāk ietvertos varoņus, viņu raksturus un darbības. Kas man, kā lasītājai patika vislabāk? Droši vien neparedzamais scenārijs un autora prasme noslēpt nevainīga tēla ļaunos un patiesos nolūkus. Aptuveni 2/3 romāna, man nebija ne mazākas nojausmas, kurš ir vainīgais Harija tēva nāvē. Manuprāt, tā ir augsta meistarība un autora neizdzēšams talants! Pīters Svonsons rada darbus, kas aizrauj un liek elpai aizrauties. Esmu lasījusi visus viņa darbus, un, jāatzīst, ka ikreiz, kad grāmata tiek lasīta, seko līdzi domas par to – kaut grāmata tik ātri nebeigtos, ļaujiet palasīt vēl. Tas ir tā it kā būtu jāšķiras no labiem draugiem, kas grāmatas lasīšanas laikā ir iegūti. Grāmatu ieteiktu, protams Svonsona faniem, kā arī jebkuram, kam patīk romāni, kas ir kā ''kaķa un peles'' spēles.

Partneri