Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Māja Beikerstrītā Šantāžista pēdējais gājiens
Par grāmatu:

Aiz katra izcila detektīva stāv izcila sieviete…

 

Šerloks Holmss atsakās izmeklēt jaunās lēdijas Loras Šērlijas lietu, jo gadījums nav tik aizraujošs, lai izpelnītos dižā detektīva interesi. Beikerstrītas 221B nama saimniece Misis Hadsone un doktora Vatsona sieva Mērija Vatsone nolemj ņemt lēdijas Loras lietu savā pārziņā. Kāpēc viss aizraujošais vienmēr tiek vīriešiem?

Notikumu taka abas stāsta varones aizved neparedzamu atklājumu pilnā, bīstamā un ārkārtīgi aizraujošā piedzīvojumā Viktorijas laika Londonas tumšākajos nostūros…

 

 

Mišela Bērkbija ir strauji uzlecoša zvaigzne detektīvžanra romānā. Viktorijas laikmets  atdzīvojas zem autores spalvas, un Konana Doila romāna varones, nonākušas starmešu gaismā, apžilbina lasītāju. Slavenā Šerloka Holmsa skolnieces rīkojas tikpat atjautīgi un drosmīgi kā pats detektīvu lielmeistars. Romāns ir nominēts balvai Dagger Awards 2016.

 

 

Es iemīlēju Namu Beikerstrītā. Šīs ir pilnīgs, perfekts, pabeigts pēc-Šerloka romāns. Sirsnīgi, izjusti, gudri, ar sižetu un valodu, kurā izteiktos pats lielmeistars Konans Doils.

Marta Hadsone un Mērija Vatsone izkāpj no lappusēm un iegūst to dzīvi, kuru sen jau bija pelnījušas. Šī ir viena no grāmatām, kuru gribētu uzrakstīt ikviens. Mišela Bērkbija ir autore, kuras talanta uzplaukumu ir interesanti vērot literāro panākumu kontekstā. Gara acīm es jau redzu TV seriāla uzņemšanu pēc šīs grāmatas.

 

Menda Skota, grāmatu sērijas Rome and Boudicaautore

 

Šantāžista pēdējais gājiens ir pirmā grāmata Beikerstrītas izcilo detektīvu sērijā. Izdošanai tiek gatavota otrā grāmata un autore ir gandrīz pabeigusi rakstīt trešo.

  • 10.64 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-831-4
Lpps: 384

Apgāda "Kontinents"
Reitings (7)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Ieskatīties var detektīvā, bet tajā pašā laikā labi var manīt Viktorijas laika iezīmes. Sieviete, kura var būt tikai kā apkalpojošais personāls vīriešu acīs, tomēr ir spējīga veikt arī kaut ko sabiedrībai nozīmīgu. http://domgraudi.blogspot.com/2019/07/maja-beikerstrita-santazista-pedejais.html

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Ticiet man
Ticiet man J P Delaney reitings
Lasītāja

Viena no labākajām pēdējā laika grāmatām, ko esmu lasījusi!

Partneri