Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Indīgā mīla
Par grāmatu:

Tulkojusi Gunita Mežule, vāka dizains Artūrs Zariņš, 416 lpp.

 

 

Elpu aizraujošs psiholoģisks trilleris

 

Cik tālu jūs būtu gatavi iet, lai pasargātu savus mīļos?

Gaiša un  laimīga dzīve ģimenes lokā ir neparasta vide slepkavībai. Kad Glāsu namā notiek traģēdija, ir jādomā, cik dziļas ir bijušas zemūdens straumes, lai saprastu ­– tas bija negadījums vai aukstasinīgi plānota slepkavība…

 

Stāsta sižets aizved lasītāju izsmalcinātas mākslas pasaules un cilvēcisko attiecību filigrānajos vijumos gluži kā labirintā, atklājot lasītāja acīm slavas spožumu un tā mestās dziļās ēnas. Autore kārtu pa kārtai novelk romāna varoņu maskas, līdz izzūd pēdējā robeža starp trauslu, neaizsargātu radošu personību un haizivs cienīgu spēlētāju dzīves laukumā.

 

Romāna noskaņa kā smalka mežģīne piekļaujas lasītāja iztēlei, soli pa solim velkot arvien dziļāk intrigu cauraustajā mākslas pasaulē, zem kuras spožās virskārtas mutuļo neapvaldītas kaislības, tumši noslēpumi un neaptverama vientulība.

 

Lūsijas Vaithausas daiļrades cienītājiem šis romāns ir īsts saldēdiens. Autore, tāpat kā viņas jaunā romāna varone, ir talantīga un daudzsološa, un viņas darbi piesaka savu pastāvēšanu pasaules atzītāko autoru TOP listēs.

 

 

Velnišķīgi saistošs psiholoģisks trilleris ar pietiekoši daudziem sižeta pavērsieniem un pagriezieniem, lai žanra entuziasti aizrautos un iegrimtu grāmatā līdz vēlai naktij.

Library Journal

 

Pirmklasīgs psiholoģisks trilleris par to, kā reiz pieņemtie lēmumi nosaka mūsu dzīvi uz mūžu.

Kirkus Reviews

 

Aizraujošs, pavērsieniem bagāts psiholoģisks trilleris, kas rotaļājas ar robežšķirtni starp mīlestību un apsēstību.

Booklist

 

 Vairāk lasiet Ivitas blogā: Lūsija Vaithausa "Indīgā mīla".

 

 

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-833-8
Lpps: 416

Apgāda "Kontinents"
Reitings (27)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Rezultāts bija negaidīts, bet romāns izsauca man pārdomas par to, cik stiprai ir jābūt mīlestībai, lai varētu nogalināt citu. https://domgraudi.blogspot.com/2017/09/indiga-mila-lusija-vaithausa.html

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Anita

Šis bija traks un pamatīgs ceļojums iepazīstot rakstnieces meistarīgi veidotos tēlus viņu dzīves gaitās. Grāmata vairākkārt pārsniedza gaidīto. Jāsaka ka "rožainais" vāks var maldināt dažu labu, jo tur nebūt nav runa par saldiem mīlas stāstiņiem. Iesaku!

Partneri