Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Grēcīgā Ābeļdārza iela
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

 

 

Un nu šis mirklis ir klāt. Mirklis, kad viss pēkšņi sabrūk. Es to saprotu, un arī tu to saproti, jo iespied seju plaukstās. Mēs abi zinām, ka tūlīt zaudēsim. Viss, ko esam mēģinājuši pasargāt,  tas viss tūlīt sagāzīsies.

 

Ivonna Kārmaikla ir veiksmīga sieviete – viņai ir žilbinoša karjera un lieliska ģimene. Ivonna allaž ir bijusi paraugpilsone – viņa ir smagi strādājusi, uzturējusi ģimeni, mīlējusi vīru un audzinājusi bērnus. Viņa ir sniegusi savu ieguldījumu sabiedrībā. Varētu teikt – viņa ir laimīga. Nejauši sastapts vīrietis satricina Ivonnas pasauli. Abu kaislīgā dēka atmodina sievietē vēl nebijušas izjūtas. Viņa jūtas iekārojama, iemīlējusies... viņa jūtas dzīva. Tomēr Ivonna nenojauš, ka ar šo mazo sānsoli ir pietuvojusies bezdibenim. Viņa nenojauš, ka viss piedzīvotais ir tikai sagrozīts spoguļattēls, kurā viņai nāksies ielūkoties atkal un atkal, lai beidzot saprastu patiesību.

 

Luīzes Dautijas psiholoģiskais trilleris Grēcīgā Ābeļdārza iela sacēlis īstu vētru spriedzes romāna žanrā. Autorei lieliski izdodas parādīt, kā šķietami parasta cilvēka dzīve soli pa solim var pārvērsties asinis stindzinošā drāmā. Viņa ļoti labi apzinās – katrā no mums slēpjas nepiepildītas alkas un neapjausts spēks, kas vienā mirklī var iznīcināt iluzoro ikdienas mieru.

 

Katra sieviete noteikti reiz ir piedzīvojusi sajūtu, ka atrodas nepareizajā laikā un vietā – kopā ar nepareizo vīrieti. Neatvairāmi un drosmīgi uzrakstīta grāmata!

Hilarija Mentela, rakstniece, Bukera prēmijas laureāte

 

Šis pavisam noteikti nav parasts trilleris.

CrimeFictionLover.com

 

Tumšs noziegums, aizraujoša tiesas zāles drāma un pārdomas par to, cik patīkams un vienlaikus bīstams var būt pašapmāns.

Reader's Digest

 Vairāk lasiet Ivitas blogā: Grēcīgā Ābeļdārza iela.


Lasīt onlainā
  • 5.04 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-846-8
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (13)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Baņķiera sieva
Baņķiera sieva Kristīna Eldžera reitings
Kristīne

Romānu - Baņķiera sieva, lasīt bija ļoti interesanti, aizraujoši, patika spriedze līdz grāmatas beigām.

Partneri