Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Cerību spārnos
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Sintija Rimšele, vāka dizains Dairis Hofmanis, 416 lpp.

 

 

Belvjū dārzu vienpadsmitais nams ir īpaša vieta. Nama īpašniece Lionija Breta savulaik bijusi veiksmīga sieviete ar galvu reibinošu karjeru. Viņai bija iespēja ceļot un redzēt pasauli – Parīzi, Milānu, Ņujorku... Viņai bija iespēja mīlēt. Taču mīlestība sniedza ne tikai brīnišķīgas izjūtas, bet arī sāpīgu vilšanos. Tomēr savas pagātnes rētas Lionija rūpīgi slēpj – tikai bezmiega naktīs sieviete atļaujas skumji lūkoties mēnessgaismā un atminēties tumšos notikumus, kuri reiz mainījuši viņas dzīvi…

Noslēpumaina vēstule satricina Lionijas ikdienu. Ir apdraudēts viņas vislielākais dārgums – māja, ilgi lolotā miera osta, kas glabā nenovērtējamas atmiņas.

 

Sirsnīgs un aizkustinošs stāsts par to, cik sāpīgi reizēm mēdz būt sava dzīves ceļa meklējumi. Un vienlaikus tas ir atgādinājums, cik tuvi cits citam patiesībā ir cilvēki: mēs visi vēlamies rast atbildes uz jautājumu, kā kļūt laimīgam.

Lielbritānijas rakstniece un publiciste Reičela Hora ilgus gadus strādājusi izdevējdarbības jomā Londonā, šobrīd ir pasniedzēja Austrumanglijas Universitātē. Latvijā izdotie Reičelas Horas romāni Vētra ved mājup un Stikla mākslinieka meita – tikuši augstu novērtēti visā pasaulē, bet romāns Atmiņu dārzs pēc iznākšanas vēl ilgi atradies Amazon.com desmit labāko grāmatu sarakstā.

 

 

Neatvairāmi, saistoši un aizkustinoši.

Lieliska brīvdienu lasāmviela!

Santa Montefjore

 

Ļoti romantiski un ievelkoši.

No šī romāna staro atvasaras saules siltums.

Guardian

 

 

  • 5.04 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-842-0
Lpps: 416

Apgāda "Kontinents"
Reitings (1)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Ko Alise aizmirsa
Ko Alise aizmirsa Laiena Moriartija reitings
Elīna

Pēc pirmajām lapām likās, ka būs lubene, bet nekā! Grāmata, kas liek apstāties un padomāt, vai tā dzīve, ko dzīvojam ir tā vērta, vai par tādu sapņojām? Cik daudz tajā visā esam mēs paši, bet cik nodeva sabiedrībai.

Partneri