Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Mana vīra sieva
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 512 lpp.

 

Ja nu kāds atņemtu to, kas pieder jums?

Lilija Makdonalda ir gatava spert soli pretim jaunai dzīvei – viņa ir apprecējusies ar pievilcīgu vīrieti un sākusi strādāt cienījamā advokātu birojā. Viņas pirmais klients ir notiesāts par savas mīļotās slepkavību. Lilijai ir jāpierāda, ka šis vīrietis nav vainīgs. Gatavojoties skandalozajai tiesas prāvai, sieviete pamazām saprot, cik trausla ir robeža starp patiesību un meliem: ne tikai kriminālpasaulē, bet arī viņas privātajā dzīvē.

 

Džeina Korija ir talantīga stāstniece – šajā psiholoģiskajā trillerī nav labo vai slikto varoņu: ir tikai cilvēki. Cilvēki, kas mīl, ilgojas, cieš – un pieņem nepareizus lēmumus.

 

Superspēcīgs romāns, kas liek sirdij auļot gaidās.

Ketrina Krofta, romāna Meitene bez pagātnes autore

 

Graujošs psiholoģisks trilleris Mana galva joprojām griežas no šī romāna amerikāņu kalniņiem...

Marks Edvardss

 

Aizraujoša grāmata, kuru nav iespējams pārstāt lasīt. Sāra Vorda

 

No pirmās lappuses līdz pat pēdējai no šī romāna nav iespējams atrauties. Eva Mārša.

 

Pārsteigumu pilna, drudžaina un ārkārtīgi aizraujoša. Īva Dolena

 

Satraucošs stāsts par noslēpumiem un meliem… Es esmu savaldzināta. Mela Šereta

 

Biju neziņā līdz pat beigām. Ketrina Daimonda

 

 

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-854-3
Lpps: 512

Apgāda "Kontinents"
Reitings (19)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Līga

    Pirmā doma, izlasot grāmatas nosaukumu, ir – kā to saprast? Kā manam vīram var būt vēl viena sieva? Vai tam ir kaut kāda saistība ar šeihiem, kam bija vairākas mīļotās? Izrādās, ka nē. Grāmata atbildi sniedz visa romāna garumā. Varbūt tas ir mazliet klišejiski, ka romāna galvenā varone iemīlas ‘’sliktajā vīrietī’’, taču tas patiešām nostrādā! Es grāmatu lasīju elpu aizturējusi, jo romāns neļāva atrauties ne uz mirkli, dažreiz pat ar grūtībām noliekot grāmatu uz galda, lai pēc brīža atkal atgrieztos un to turpinātu lasīt. Romāns ievelk sevī ar to, ka tas tiek atspoguļots paralēli divu sieviešu acīm un katrai no varonēm ir savs skatījums uz notiekošo. Visvairāk man patika, ka sižets bija spraigs, notikumi sekoja viens pēc otra. Pārsteiguma moments tika vilkts cauri visai grāmatai, līdz gala beigās par romāna iznākumu es biju vairāk kā šokēta. Autors visa romāna garumā it kā spēlējās ar lasītāju, apzināti to maldinot līdz pat pēdējam brīdim. Šajā grāmatā mani uzrunāja tas, ka, lasot vienas sievietes skatījumu uz notiekošo, to pēkšņi, pašā interesantākajā vietā pārtrauc nākamā nodaļa, kurā ir aprakstīti notikumi, no otras sievietes redzējuma. Es to sauktu par spēlēšanos ar lasītāja nerviem un pacietību. Grāmatu iesaku lasītājiem, kuriem patīk formāts, kad romāns tiek sadalīts un tiek stāstīts no vairāku cilvēku skatu punkta, kā arī tiem, kam patīk psiholoģiskie trilleri!

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Partneri