Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Lepnums un aizspriedumi. Mistera Dārsija atgriešanās
Par grāmatu:

Tulkojusi Biruta Vaivade, vāka dizains Artūrs Zariņš, 432 lpp.

 

 

Seksīgi, strauji, aizraujoši!

 

Nelielajā Samerhilas pilsētiņā notiek liela rosība. Tiek iestudēts slavenākais Džeinas Ostinas romāns Lepnums un aizspriedumi. Tas ir liels notikums, jo misteru Dārsiju izrādē spēlēs Teits Lenderss – visu paaudžu sieviešu elks no Holivudas.

 

Keisijas aizraušanās un dzīves piepildījums ir pavārmāksla un izsalkušu ļaužu pabarošana. Vienīgais, kam viņa nenovēl ne drupatas no dzīru galda, ir Teits Lenderss, kurš kopš ierašanās brīža ir pamatīgi nokaitinājis Keisiju.

 

Likteņa untuma vadīta, Keisija neplānoti iekļūst atlasē uz Elizabetes Benetas lomu. Lai atrastos uz vienas skatuves ar Teitu Lendersu, Keisijai ir jāpārvar savs lepnums un daži aizspriedumi par iemīļotā aktiera patieso dabu...

 

 

Lasiet Latvijā izdotos autores darbus Negaidītais mantojums, Nakts pieder mīlētājiem, Šampanietis brokastīs un Jasmīna smarža.

 

 

Jaunais Džūdas Devero romāns nozīmē tikai vienu – līdz vēlai naktij šķirt lappusi pēc lappuses, kamēr būsiet visu izlasījuši līdz pat brīnišķīgajam finālam.

Sūzana Elizabete Filipsa

 

Raiti lasāms stāsts, pilns dzirksteļojošas romantikas un spriedzes.
Publishers Weekly

 

Vairāk lasiet Kurpjukastes blogā: Džūda Devero "Lepnums un aizspriedumi. Mistera Dārsija atgriešanās".

 

  • 10.86 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-852-9
Lpps: 432

Apgāda "Kontinents"
Reitings (25)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Sandija

    Laikam jau esmu izlasījusi visas šīs autores Latvijā izdotās grāmatas. Nu šai neliktu augstu atzīmi! Un mierīgi var nolikt pēc tam plauktā, Nebūs tā, kuru gribās pārlasīt, pārlasīt....

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Atriebes impērija
Atriebes impērija Kristīna Doda reitings
Lasītāja

Esmu izlasījusi laikam visas Dodas izdotās grāmatas latviešu valodā un esmu bijusi par tām sajūsmā, bet ne šo. Lasot šo grāmatu, man nelikās ka tā būtu Dodas grāmata.

Partneri