Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Miesassargs
Par grāmatu:

Tulkojusi Ingūna Jundze, vāka dizains Artūrs Zariņš, 432 lpp.

 

Tu esi drošās rokās…

 

Mans pienākums viņu aizsargāt vairs nav misija… Tas ir instinkts!

 

[Office1] Kamilla Logana ir bagātā un ietekmīgā uzņēmēja Trevora Logana meita. Visi, kas lasa avīzes, ir informēti par tētiņa[Office2]  princeses izšķērdīgo dzīvesveidu un neatļautām izklaidēm. Tikai daži cilvēki zina, ka jaunā sieviete smok savā zelta būrītī – stingrā tēva uzraudzībā – un dara visu, lai kļūtu finansiāli neatkarīga.

Džeiks Šārps ir augstākās klases miesassargs – izslavēts ar savu aukstasinību un spēju koncentrēties uzdevumam pat visbīstamākajos apstākļos.

Kad Trevora Logana meitas dzīvība ir apdraudēta, viņš nolīgst Džeiku Šārpu par Kamillas miesassargu. Ne Džeiks nojauš, cik sarežģīts būs viņa jaunais pienākums, ne Kamilla – cik ļoti viņai ir vajadzīgs miesassargs...

 

 

NEW YORK TIMES bestselleru autores, strauji uzlecošās zvaigznes Džodijas Ellenas Malpasas kontā ir jau divas triloģijas par attiecībām starp īstu vīrieti un viņa liktenīgo sievieti. Autores stilu raksturo neatslābstoša intriga, pulsējoša kaisle, nerimtīga varoņu cīņa ar iekšējiem dēmoniem un baudas apsolījums romāna finālā.

Līdz 2012. gadam Džodija strādāja ģimenes uzņēmumā un centās apspiest uzmācīgo vēlmi sacerēt romānus. Tomēr pēc savas pirmās grāmatas panākumiem viņa velta laiku tikai rakstīšanai.

Džūdas Devero un Mereditas Vaildas talanta cienītājus uzrunās Malpasas spriedzes un kaislīgu ilgu piesātinātie darbi.

 

 

Lasītājs iemīlēs šo grāmatu jau no paša sākuma! Tēli izstrādāti tik reāli, ka lasot ir sajūta – darbība notiek tieši acu priekšā. Spontāni un emocionāli!

RT Book Reviews

Prieks lasīt! Autore kļuva par manu favorīti jau ar pirmo grāmatu!

Night Owl Review

 

 

  • 5.60 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-861-1
Lpps: 432

Apgāda "Kontinents"
Reitings (29)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Laura

    Ļoti ceru, ka Kontinents iztulkos arī citas līdz šim izdotās šīs rakstnieces grāmatas, jo šī patiešām aizrāva!

  • Lasītāja

    Grāmata ir laba, viegli un raiti lasāma, es pat viņu ierindotu pie erotiskajiem romāniem, kas bija pat labāks nekā visi līdz šim uzrakstītie erotiskie romāni, kurus esmu lasījusi!

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Veritija
Veritija Kolīna Hūvere reitings
Inga

Aizraujoša grāmata, kas aizrāva no pirmās lpp līdz pēdējai lpp. Iesaku!

Partneri