Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Gultā ar svešinieku
Par grāmatu:

Tulkojusi Liene Akmens, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

 

Meistarīgi savīta psiholoģiska drāma labākajās trilleru tradīcijās

 

Pār dakteres Peitones Šīldsas brīnišķīgo dzīvi savelkas melni mākoņi. Peitone iekļūst avārijā un tiek cauri veselu ādu. Tomēr vēlāk viņu sāk vajāt savādi un biedējoši notikumi, un neviens, pat viņas vīrs, netic Peitones apgalvojumam, ka negadījumu virkne, kas jau robežojas ar tīšiem noziegumiem, izraisīta ar nodomu. Neredzamais ienaidnieks, šķiet, nešaubīgi zina katru viņas soli...

 

 

Talantīgais trilleru autors Džeimss Gripando jau atkal demonstrē savu izcilo talantu – brīnišķīgā pulsu paātrinošā romānā, kurš piedāvā jaunu nozīmi frāzei par nelaimē nonākušu dāmu.

 

Džeimss Gripando ir divpadsmit bestselleru, tostarp Latvijā publicēto romānu Falkona ultimāts un Labirints autors, viņa darbi ir tulkoti vairāk nekā divdesmit valodās. Viņš dzīvo Floridas štatā un strādā par advokātu.

 

Jau no pirmajām lappusēm mēs sekojam pagalam neizprotamiem notikumiem, un tad Gripando iespiež pedāli grīdā… Vairs nav iespējams apstāties.

Kirkus Reviews

 

Labi uzrakstīts un aizraujošs romāns. Grāmatu atdzīvina eksotiski tēli, romantika, vietējais kolorīts un atvieglojuma brīži komiskās epizodēs.

Washington Post

 

Graujošs un biedējošs psiholoģiskais trilleris. Pirmšķirīgs. Gudri savīts sižets, tādēļ lasītāji līdz pašām beigām minēs, kam uzticēties un ko turēt aizdomās. Džeimss Gripando ir ļoti atjautīgs un asprātīgs stāstnieks. Šis ir viņa labākais romāns!

Hārlans Kobens

  • 10.86 €


Gads: 2016
ISBN: 978-9984-35-831-5
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (6)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Pārdomas par savas otras pusītes pazīšanu.

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Venēcijas mīla
Venēcijas mīla Džordžeta Heiere reitings
Elita

Pilnīgi piekrītu visām trim atsauksmēm. Kolēģi uzdāvināja naudiņu dzimšanas dienā, kuras lielāko daļu iztērēju, lai iegādātos šo grāmatu, jo esmu Maknotas grāmatu pielūdzēja. Pilnīgs ūdens, ne grāmata. Tik daudz liekvārdības! Bija lapas, kuras vienkārši šķīru garām, pat neiedziļinoties tukšajās varoņu pļāpās...

Partneri