Kontinents.lv

Grāmatas apskate

20%
SISI Impērijas valdniece
Par grāmatu:

Tulkojusi Liene Akmens, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

 

Austroungārijas imperatora Franča Jozefa sieva Elizabete jeb Sisi, kā viņu sirsnīgi dēvēja, iekaro savas tautas sirdis un tiek saukta par pasaku karalieni, taču aiz šī žilbinošā tēla atrodama daudz sarežģītāka figūra.

 

Deviņpadsmitā gadsimta vidū Hofburgas pilī Vīnē valda ne tikai lieliski valši un šampanietis, bet arī kārdinājumu, sāncensības un nežēlīgu intrigu gars. Sisi nespēj izturēt galma liekulību, strikto protokolu un vīramātes noteiktos laulības žņaugus un cenšas izrauties. Viņa atrod mierinājumu savā lauku īpašumā ārpus Budapeštas, dodot pamatu baumām par karaliskā pāra nesaskaņām.

 

Diemžēl traģiski jaunumi izrauj Sisi no trauslās nošķirtības un piespiež atgriezties galvaspilsētā – tenku, skaudības un bēdu pasaulē, kur no ēnām uzglūn briesmīgs liktenis...

 

Elisone Pataki ir New York Times vēsturisko bestselleru autore, ar izcilību beigusi Jeila universitāti. Viņa ir bijušā Ņujorkas štata gubernatora Džordža Elmera Pataki meita.

 

 

Pataki šai brīnišķīgajā grāmatā stāsta par deviņpadsmitā gadsimta princesi Diānu.

– Mišela Morena, bestsellera Madame Tiso autore

 

Šis romāns piedāvā aizraujošus notikumus visās frontēs – intrigas, mīlas trijstūrus, krāpšanu, salauztu sirdi un triumfu.

– Diāna Džesta, bestsellera Tiffany zvaigznes autore

 

Izcilajā romānā atdzīvojas deviņpadsmitā gadsimta vidus karaliskais galms. Tas stāsta par drosmīgu, izaicinošu imperatori, kas cenšas izdzīvot nežēlīgas konkurences, nodevības un traģēdijas apstākļos.

– K. V. Gortners, bestsellera Vatikāna princese autors

 

  • Cena:
  • 10.86 €
  • Akcijas cena:
  • 8.69 €
  • Līdz akcijas beigām:


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-860-4
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (2)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Ko Alise aizmirsa
Ko Alise aizmirsa Laiena Moriartija reitings
Elīna

Pēc pirmajām lapām likās, ka būs lubene, bet nekā! Grāmata, kas liek apstāties un padomāt, vai tā dzīve, ko dzīvojam ir tā vērta, vai par tādu sapņojām? Cik daudz tajā visā esam mēs paši, bet cik nodeva sabiedrībai.

Partneri