Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Asinsmāsas
Par grāmatu:

Tulkojusi Gunita Mežule, Artūra Zariņa vāka dizains, 448 lpp.

 

 

Stindzinošs psiholoģisks trilleris

 

Alisona ir vecākā un gudrākā māsa. Netīras sirdsapziņas un vainas izjūtas nogurdināta, viņa patveras darbā, strādājot par mākslas pasniedzēju cietumā. Sieviete labprāt aizmirstu dienu, kurā visa viņas pasaule sagriezās kājām gaisā.

 

Kitija – jaunākā un skaistākā māsa – labprāt atcerētos dienu, kurā viņas mērķi un ideāli sabirza putekļos... Viņa sapņoja par spožu mākslinieces karjeru, bet nu tas vairs nekad nenotiks. Kitijai būtu daudz kas sakāms, tikai viņa nespēj to nevienam atklāt.

 

Tā bija abu māsu pēdējā kopīgi pavadītā diena, un tagad viņas līdz mūža galam saistīs nāvējošs noslēpums. Ir vēl kāds, kas alkst atriebes un pacietīgi gaida atmaksas brīdi... 

 

Satricinošs, satraucošs, nospriegots sižets, labi veidoti raksturi un nodaļas ar beigām, kas paliek karājamies virs bezdibeņa.

 

Romāns, kurā nekas nav tā, kā izskatās pirmajā brīdī

 

Pēc The Sunday Times un Kindle Top 10 bestsellera Mana vīra sieva nāk vēl intriģējošāks, jaudīgāks trilleris. Īpaši patiks Laienas Moriartijas un B. A. Parisas cienītājiem.

 

Džeina Korija ir strādājusi žurnālistikā un pasniegusi radošo rakstniecību Oksfordas Universitātē. Trīs gadus mācījusi rakstniecību ieslodzītajiem stingra režīma cietumā, kas ir iedvesmojis autori radīt spēcīgos un šerminošos The Sunday Times bestsellerus – Mana vīra sieva un Asinsmāsas.

 

Psiholoģisko trilleru cienītāji aizrausies jau no pirmās lappuses.

Closer

 

Man ārkārtīgi patika šī spriedzes pilnā un aizraujošā grāmata! Džeina Korija ir īsta psiholoģiskās spriedzes meistare!

Ketrina Krofta, romāna Kamēr tu gulēji autore

 

Noslēpumains, daudzslāņains un aizraujošs trilleris, kas mudināja mani šķirt lapu pēc lapas līdz pašām beigām.

B. A. Parisa, romāna Aiz slēgtām durvīm autore

 

 Lasiet atsauksmi par grāmatu Tējtasītes blogā: Asinsmāsas. Džeina Korija.

 


Lasīt onlainā
  • 11.09 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-882-6
Lpps: 448

Apgāda "Kontinents"
Reitings (19)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
  • Maija

    Bija iespēja ieskatīties Alisonas vainas izjūtās, viņas pagātnē un dzīves apstākļu un cēloņu ietekmi viņas dzīvē. https://domgraudi.blogspot.com/2019/05/asinsmasas-dzeina-korija.html

Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Venēcijas mīla
Venēcijas mīla Džordžeta Heiere reitings
Baiba

Gramatas sakuma minets: ’Ists deserts Dzuditas Maknotas faniem'. Esmu izlasiju gandriz visas Maknotas darbus, tapec ir vieglak salidzinat. Jaatzist ka romantiskais gramatas stasts ir interesants un saistoss, kas neliek viegli nolikt gramatu mala. Nemaku pateikt, vai tas ir Autores Heieres delj vai tulkojuma delj, nespeju tik viegli un plustoshi uzvert gramatu un tas telus ka tas butu ar Maknotas darbiem. Sakuma radas grutibas atceresties, teelus un noprast, kursh ko saka, ka dazreiz radas vajadzibas parlasit teikumu velreiz, lai saprastu, kas ar to tika domats. Nenoliegshu ka Maknotas darbi speja vairak uzburt romantisma sajutu, kas lika pakaveties pie kada no pieskarieniem vai skumstiem ilgak un sajust daudz dzivigak, kur savukart Heieres darbs ir pilns ar jaunas, neatkaribas pulsejoshas meitenes uzvaras gajienu. Bet nenoliedzu bija jauki pakaveties Venecijas un vinjas neatkarigas personibas starojuma.

Partneri