Kontinents.lv

Grāmatas apskate

Vēja čuksti stikla lauskās
Par grāmatu:

No angļu valodas tulkojusi Ingūna Jundze, Artūra zariņa vāka dizains, 496 lpp.

 

Kādas ģimenes rūpīgi glabāti noslēpumi pilnībā maina dzīvi sievietei, kura tos uzzina citu pēc cita – satriecošus un baisus...

 

Pēc Meritas Heivordas vīra Kela nāves ir pagājuši divi gadi, un piepeši viņa saņem negaidītu vēsti par to, ka ir mantojusi Kela ģimenes māju Bofortā Dienvidkarolīnas štatā, kur dienas nošķirtībā bija vadījusi Kela vecmāmiņa.

Merita dodas uz uz Bofortu, kur viņu sagaida nams, par kuru viņai iepriekš nekas nebija zināms un satraucoši vīra agrākās dzīves noslēpumi. Jau drīz vēl svešajā mājā Merita ir spiesta atklāt Heivordu ģimenes sarežģītos pagātnes vijumus un ieskatīties acīs pati savām bailēm...

 

Dafnes di Morjē balss mūsdienu literatūrā,– tādi ir Kārenas Vaitas romāni. Lieliska dāvana izsmalcinātas prozas cienītājiem, kuras lasīšana garantē ilgstošu pēcgaršu. Visas autores sarakstītās grāmatas ir bijušas The New York Times bestselleru sarakstā.

Latvijā izdotie Kārenas Vaitas romāni Kad pudeļkokā dzied vējš un Ūdens atmiņa izpelnījušies lasītāju nedalītu mīlestību.

 

 

Daudzpusīgs un emocionāli bagāts darbs… šis romāns paliks lasītāju atmiņās vēl ilgi pēc tam, kad būs aizvērta pēdējā lappuse. Aizraujošs un skaisti izstāstīts!

Kārena Roza, The New York Time bestselleru autore

 

Bagātīgas izdomas pārpilns, daudzslāņains likteņstāsts un rūpīgi glabāti noslēpumi beigās aizved pie drosmīgas rīcības un atbrīvošanās.

Beta Hofmane, The New York Times bestselleru autore

 

Kārena Vaita liek pāršķirt lappusi pēc lappuses tādā aizrautībā, ka grāmatu var un arī vajag pabeigt lasīt vienā paņēmienā.

Oprah.com

 

Bagātīgs, detaļām pārpilns stāsts.

The Washington Post

 

Kārenas Vaitas radītais sižets līdzinās gotikas zeltam.

The Atlantan

 

Tenesija Viljamsa lugas cienīgi.

fayobserver.com

  • 11.42 €


Gads: 2017
ISBN: 978-9984-35-884-0
Lpps: 496

Apgāda "Kontinents"
Reitings (6)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Visi skaistie meli
Visi skaistie meli Pīters Svonsons reitings
Līga

Pīters Svonsons ir leģenda. Jau viņa iepriekšējais darbs ''Līdz nāve mūs šķirs'' radīja baisas tirpas un nespēju atrauties no katras lappuses. Jaunais darbs ''Visi skaistie meli'' liek autoram arī šoreiz turpināt savu bestselleru uzvaras gājienu visā pasaulē. Romāns ir par galvenā varoņa Harija tēva nāvi, kas sākumā šķiet kā nelaimes gadījums, bet ar katru lappusi arvien vairāk sākt rasties aizdomas, ka tā ir slepkavība. Brīžiem, kad jau sāku nojaust par to, kurš varētu būt vainīgais, gribējās varoņus pabrīdināt, pateikt, lai uzmanās... Šī ir grāmata, kurai var dzīvot līdzi un izjust visus piedzīvojumus un pārdzīvojumus kopā ar varoņiem. Pīters Svonsons rada izcilu klātesamības efektu! Ar katru nodaļu lasītājs tiek iepazīstināts ar arvien jaunu varoni, kas varētu būt potenciālais slepkava, taču intriga tiek noturēta līdz pat romāna beigām, kas, starp citu, arī ir neparedzamas. Grāmatas nodaļas ir sadalītas divās daļās - ''toreiz'' un ''tagad''. Tas ļauj vieglāk izprast romāna norisi un iepazīt labāk ietvertos varoņus, viņu raksturus un darbības. Kas man, kā lasītājai patika vislabāk? Droši vien neparedzamais scenārijs un autora prasme noslēpt nevainīga tēla ļaunos un patiesos nolūkus. Aptuveni 2/3 romāna, man nebija ne mazākas nojausmas, kurš ir vainīgais Harija tēva nāvē. Manuprāt, tā ir augsta meistarība un autora neizdzēšams talants! Pīters Svonsons rada darbus, kas aizrauj un liek elpai aizrauties. Esmu lasījusi visus viņa darbus, un, jāatzīst, ka ikreiz, kad grāmata tiek lasīta, seko līdzi domas par to – kaut grāmata tik ātri nebeigtos, ļaujiet palasīt vēl. Tas ir tā it kā būtu jāšķiras no labiem draugiem, kas grāmatas lasīšanas laikā ir iegūti. Grāmatu ieteiktu, protams Svonsona faniem, kā arī jebkuram, kam patīk romāni, kas ir kā ''kaķa un peles'' spēles.

Partneri