Kontinents.lv

Grāmatas apskate

20%
Nāve pēc pieprasījuma
Par grāmatu:

Seni noslēpumi, nāvējoši aizvainojumi un ļaunums, kas paslēpts zem labklājības maskas.

Klusā Floridas pilsētiņā Laklenā dzīve rit kā ierasts, līdz satriecošs atradums visu pavērš ar kājām gaisā. Sāra Medlere ir populāra rakstniece, kas atgriezusies savā dzimtajā pilsētā un iegādājusies tur māju, kura reiz piederējusi šīs pilsētas ietekmīgākajai ģimenei. Sāras mirušā brāļameita Keita nejauši uzzina, ka slavenā rakstniece ir viņas radiniece, un vēlas noskaidrot kaut ko vairāk par savu ģimeni. Viņai tiek piedāvāts darbs Laklenā un rodas iespēja apmesties tēva māsas plašajā mājā, kurā Sāra jau ir izmitinājusi arī pilsētas “slikto zēnu” Džeksonu.

Jau pirmā Laklenā pavadītā diena sagādā Keitai daudzus pārsteigumus. Trijotnei gluži negaidīti nākas apvienoties gadiem slēpta nozieguma izmeklēšanā, taču mazpilsēta rūpīgi sargā savus šausminošos noslēpumus…

Nāve pēc pieprasījuma ir stāsts par to, kā tiek uzplēstas vecas rētas, atdzīvojas senas ēnas un sāpes par reiz zaudētu mīlestību. Džūda Devero ir brīnišķīga autore, kas izdevusi jau 43 The New York Times bestsellerus, un pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 60 miljoni viņas darbu eksemplāru. Šī ir Devero debija detektīvromānu žanrā. Viņa ir pasaulē iemīļota rakstniece, kuras lasītāju loks paplašinās ik dienas, ne brīdi neliekot šaubīties par katra romāna unikalitāti!

.

Džūdas Devero rakstīšanas stils ir apburošs un izsmalcināts....

BookPage

Devero pieskāriens literatūrai ir zelta vērtē!

Publishers Weekly

  • Cena:
  • 11.65 €
  • Akcijas cena:
  • 9.32 €
  • Līdz akcijas beigām:


Gads: 2019
ISBN: 978998435960-1
Lpps: 416

Apgāda "Kontinents"
Reitings (1)


Tava balss:
Pēdejas Atsauksmes
Pagaidam nav atsauksmes
Atstāt Atsauksmi

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Atsauksme

Ko Alise aizmirsa
Ko Alise aizmirsa Laiena Moriartija reitings
Elīna

Pēc pirmajām lapām likās, ka būs lubene, bet nekā! Grāmata, kas liek apstāties un padomāt, vai tā dzīve, ko dzīvojam ir tā vērta, vai par tādu sapņojām? Cik daudz tajā visā esam mēs paši, bet cik nodeva sabiedrībai.

Partneri