Kontinents.lv

Latviešu leģionāra piezīmes PREZENTĀCIJA

Sirsnīgi aicinām Jūs uz Ziedoņa Siliņa grāmatas ''Latviešu leģionāra piezīmes'' prezentāciju. Tā notiks 25. oktobrī plkst. 14:00-15:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 1. stāvā.

Grāmata ir saistoša ar to, ka ir rakstīta kā dienasgrāmata. Tajā pats Ziedonis ar jauna cilvēka acīm, no sirds, dalās ar piedzīvoto, kad pret savu gribu, prom no saviem mīļajiem, bija spiests pavadīt gan leģionā, gan lēģerī, ka arī NKVD celtniecības bataljonos.

Tas nav stāsts par plikiem vēstures faktiem. Tas ir īsts un patiess stāsts par pretrunīgo 20. gadsimtu, ko Ziedonis piedzīvoja pats uz savas ādas, padarot šīs piezīmes tik īpašas un sirdi plosošas.

Vēlamies atzīmēt, ka katrs viesis, kas ieradīsies uz prezentāciju, saņems kuponu ar -15% atlaidi visām Kontinents grāmatām.

Esiet mīļi gaidīti! Būs interesanti!


Publicēts: 2019-10-22

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs pagaidām ir tukšs!

Partneri

Atsauksme

Maija

Protams, ja mājās ir kāds dzīvnieciņš, tad par viņu gribas uzzināt vairāk, un ir labi, ja ir iespēja palasīt par savu mīļumiņu! Lasīju un priecājos! Bet vairāk uzmanības veltīju rakstītajam par kaķiem, jo pašai mājās ir. http://domgraudi.blogspot.com/2017/12/suna-milestiba-kaka-talanti-ogastus.html