Eimijas vīrs Hjū apgalvo, ka pavisam noteikti negrasās šķirties. Viņš joprojām mīl sievu, tikai vēlas nelielu atpūtu – no laulības, bērniem un ikdienas. Sešus mēnešus viņi būs tikai “mazliet precējušies” – Hjū kā brīvs vīrietis dosies eksotiskā ceļojumā, savukārt Eimija paliks mājās, centīsies savākt savas pašcieņas druskas un… gaidīs.

Skaitot dienu pie dienas, Eimija ir spiesta stāties pretim savām lielākajām bailēm. Vai viss būs kā agrāk, kad Hjū atgriezīsies… ja atgriezīsies? Vai mīlestība, kas likās mūžīga, tiešām var beigties? Un varbūt viņai pašai vajadzētu ielaisties dēkā ar kādu citu?


Merizana Kīza ir romantiskās literatūras karaliene, viena no veiksmīgākajām īru rakstniecēm, kas ieguvusi slavu visā pasaulē. Kīza uzrakstījusi 13 romānus, un katrs no tiem ir kļuvis par starptautisku bestselleru. Viņas darbi ir tulkoti 33 valodās un izdoti vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru. Mazliet precējušies ir neticami aizraujošs un dzirkstoša humora pilns romāns, kurš stāsta nevis par to, kā iemīlēties, bet gan par to, kā saglabāt mīlestību – par spīti visam.

Sievietes spēks savā vislabākajā formā… Es raudāju un smējos!
Daily Mail

Vienkārši izcili.
Sunday Times Magazine

Viss, kam šī rakstniece pieskaras, kļūst par tīru zeltu.
Cosmopolitan

Šis ir dziļi izjusts stāsts par sievu, māti un karjeristi vienā personā.
Metro

No angļu valodas tulkojusi: Ingūna Jundze, mākslinieks Artūrs Zariņš

Gads: 2020
Lpp. 544
Autors: Meriana Kīza